ıllılı.ıl.lı.. www.RadyoStarTurk.Com..ıl.lı.ıllıl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı.. www.RadyoStarTurk.Com..ıl.lı.ıllıl

..:: SOHBETE GIRMEK ICIN TIKLAYIN ::..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler

4 posters
YazarMesaj
ReCai_70
..::: ViP OzeL :::..
..::: ViP OzeL :::..

DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler Empty
MesajKonu: DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler   DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 6:04 pm

MerHaba Arkadaslar Radyomuza dj Alimi Vardir .Ve Radyomuzda Dj OLmaK istiyen ArkadAslar Bu Bolume Yazabılır ßizde Kendılerı ile iletisime Geceriz.Fakat Buraya Msn Vermeyiniz Eger KArarınızda Ciddiyseniz Mp3 arsiviniz GeNis Ve Daha önce Baska bi RadyoDa Yayın Almışsanız Hemen Bizimle iletişime Geciniz Sizle Calısmaktan Grur Duyarız özellike Sabah 10-12 Ve 12 -14 canLı Yayın Alabılecek Arkadaslar Varsa Beklıyoruz SayGılarımLaa ... Recai What a Face
crazy_and_alone_wolf

crazy_and_alone_wolf

Erkek
İş/Hobiler : ogrenci

MesajKonu: Geri: DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler   DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 10:43 pm

ben olamk istiyorum çokta istekliyim mp3 arşivimde geniş nerdeyse 55.000 tane kadar hiç bir radyoda görev almadı bu ilk olacak bunu çok istiyorum ilginize arz ederm tesekkürler.........
talet

talet

Erkek
İş/Hobiler : intenet cafe

MesajKonu: Geri: DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler   DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:23 pm

bende olamk istiyorum mp3 arşivim geniş hiç bir radyoda görev almadım ama kendime güvenim sonsuz bilgilerinize arz ederim teşekkürler ...
iNTeRNeTBeLaSi
..::: Moderatör :::..
..::: Moderatör :::..
iNTeRNeTBeLaSi

Erkek
İş/Hobiler : oğrenci
Lakap : belaaa

MesajKonu: Geri: DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler   DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 9:22 pm

arkadaşlar sizlerle görüşelim telefon numaram 0554 618 56 74 bu telden bana ulaşın ben sizleri yönlendirecem ismim kuzey

DJ Adaylarının ßilmesi Gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası